moja historia

  dex

Wszystko zaczęło się w komunistycznej Polsce w 1986

1986 - Urodziłem się w Chojnicach i urodził się tez mój brat bliźniak. Spędziłem kilkanaście cudownych lat na farmie, gdzie nigdy nie narzekałem na nudę. 2005 - Zmiany. Studia w Sopocie, przyjaciele, znajomi, imprezy, wyjazdy zagraniczne. Bardzo dużo się działo 2010 - Zadzwoniła Anita z Google i zapytała, czy nie chcę dla nich pracować. Czemu, nie?

2010-2012 -  2 fantastyczne lata we Wrocławiu pośród wariatów z całego świata. Dużo się nauczyłem, poznałem przefantastycznych ludzi i zdobyłem ogromną wiedzę.

sierpień 2012 - powrót nad morze. Kocham Bałtyk i tutejszych ludzi. Poranne bieganie po bulwarze czy picie piwka ze znajomymi na plaży, wypad rowerem na Hel - to jest to!

.TERAZ

Biegam, skaczę, poznaje twórcze osoby - razem działamy na wielu płaszczyznach. Staram się skupiać na tematach sprzedażowo-marketingowych oraz wzbudzaniu w ludziach ich potencjału - tego co mają w sobie najlepsze.

Wspieram kilka projektów i grup ludzi, którzy tworzą fajne rzeczy

fachowo.co najtaniej.co comperio.co speedfin.pl sprzedambyka.pl okazje.co

Moim zadaniem jest Was motywować do zmian, do pracy nad sobą i skupieniem się na ciekawym życiu. Chcę łączyć ze sobą fajnych ludzi, którzy razem będą mogli tworzyć unikalne rzeczy w procesie synergii.

Jeśli masz jakiś interesujący pomysł na biznes lub internetową aplikację wal do mnie jak w dym!